Журналіст закликав владу повністю зірвати Мінські домовленості

211
Журналіст, учасник АТО Володимир Шередега заявив, що єдиний метод, яким нині може захищатися Україна, це повий зрив Мінських домовленостей. 

«У той день, коли РФ збила над Донбасом малайзійський Боїнг, я був у маріупольському аеропорту. Тоді там був розташований штаб сектора. Там же на постійному низькому старті, в готовності і очікуванні базувалися відразу кілька добровольчих батальйонів і армійських підрозділів. Хтось жив прямо в танках біля злітної смуги, хтось у наметах, а хтось у самому терміналі аеропорту. Пам’ятаю, як ми дивилися вечірні новини, в яких розповідали про збитий «Боїнг», − розповів Шередега.
За його словами, тоді майже всі були твердо впевнені, що після такого злочину так звані міжнародні партнери далі вже точно не стануть терпіти російський свавілля. 
«Деякі на повному серйозі стверджували, що за нас, за українців, тепер проти Росії буде воювати якесь НАТО. Інші висловлювалися більш реалістично і запевняли, що тепер-то весь світ остаточно задушить Росію всякими санкціями, уже завтра нам подадуть гори грошей і летального озброєння. Але всі сходилися на тому, що якщо міжнародному співтовариству було за великим рахунком начхати на українців, то масове вбивство громадян Європейського Союзу вже ніхто не пробачить», − наголосив у статті для 24 журналіст.
Він нагадав, що напередодні очільник Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що без Росії не існує архітектури безпеки в Європі.
«Архітектура безпеки в Європі для європейських лібералів і соціалістів, які сьогодні поки що є політичними двигунами Старого Світу, це стара архітектура з Радянським Союзом. Біполярна архітектура, в якій, згідно з їх розумінням, адміністративно-командний центр територій колишнього Союзу досі перебуває в Москві. І всі питання по цих територіях як і раніше слід вирішувати з Москвою. Точніше, віддавати компетенцію щодо вирішення цих питань на розсуд Москви», − пояснив учасник АТО. 
На його думку, для них мета «нормандського формату» − це поступове повернення, вштовхування України назад у галузь впливу Кремля. 
«Дипломатичне, як можна менш хворобливе і остаточне. І єдиний метод, яким ми можемо захищатися нині, це максимальне затягування, а в результаті повний зрив Мінських домовленостей», − підкреслив Шередега.

Коментарi

Коментарiв