Тимошенко не виконала обіцянку звернутися до НАБУ щодо незаконного збагачення Порошенка

229
Очільниця «Батьківщини», народний депутат України Юлія Тимошенко не виконала свою обіцянку щодо звернення до правоохоронних органів з вимогою перевірити факт збагачення Президента України Петра Порошенка за рахунок зберігання коштів у валюті, про що йдеться у його електронній декларації.

Відповідну обіцянку лідерка парламентської фракції «Батьківщина» зробила 2 листопада. Тоді вона заявила, що звернеться до Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро протягом тижня. 
Тимошенко підрахувала, що Порошенко заробив на цінних паперах за рахунок падіння курсу гривні близько 50 мільйонів гривень. 
24 та 25 листопада Слово і Діло отримало з НАБУ та ГПУ відповіді на свої інформаційні запити щодо того, чи дійсно направляла Тимошенко обіцяні нею звернення до цих органів. 
Згідно з цими документами, жодних звернень від Юлії Володимирівни ані Національне антикорупційне бюро, ані Генеральна прокуратура у вказаний період не отримували. Відповідно, ця обіцянка приєднується до списку невиконаних, яких у Юлії Тимошенко вже 75. 

Коментарi

Коментарiв