Понад 40% українців – за референдум щодо статусу Донбасу

162
Відносна більшість українців (42,3%) підтримали винесення питання про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей на всеукраїнський референдум. 

Відповідно до результатів опитування, проведеного Центром Разумкова, 33,2% опитаних виступили проти цієї ідеї, а решта (24,4%) не визначилися. 
Якби відбувався референдум про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, то половина населення (49,6%) взяла б у ньому участь, чверть населення (25,5%) – не взяла б, а ще чверть опитаних (24,4%) не визначилися. 
Учасників запитували, як би вони проголосували, якби відбувався референдум про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і треба було обрати один із двох варіантів дій української влади щодо тимчасово окупованих територій: надання цим територіям особливого статусу чи офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляція. Абсолютна більшість тих, хто взяв би участь у референдумі (53,6%) підтримали б офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляцію до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України.
29,6% тих, хто взяв би участь у референдумі підтримали б надання цим територіям особливого статусу, амністію для учасників сепаратистських проросійських рухів, які не скоїли тяжких злочинів, і проведення виборів до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України. Решта (16,8%) не визначилися з відповіддю. 

Коментарi

Коментарiв