Дурний закон – Сакварелідзе розповів про деталі спецконфіскації

284
Колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе розкритикував ідею закону про спецконфіскацію. 

«Це дурний закон, і за нього не можна голосувати. Ми пропонували закон про цивільну конфіскацію. Ми були вже готові оголосити підозру, суд дав кілька днів цьому банку і цій компанії, щоб ці гроші повернули назад на державний депозит», − запевнив Сакварелідзе.
«Грошей не було, ми побігли до президента, а там уже сидів Кононенко, і каже, щоб його позбавили у справі ОПЗ від цих божевільних грузинів, тому що їх неможливо контролювати. Після цього біжить до нього Пашинський, а там вже питання про обрання нового уряду – для затвердження нового уряду Гройсмана потрібні голоси. А Пашинський, Аваков і Турчинов можуть говорити, що голосів не буде, якщо проти них і їхнього оточення буде кримінальна справа», – розповів в ефірі 112 екс-заступник глави ГПУ. 
Також він зазначив, що існує так звана справа «Привоз».
«Є така людина на прізвище Ангерт, він був наглядачем, кримінальним авторитетом по Одесі. Він живе в Лондоні, звідти керує Одесою, різними напрямками, є Галантерник, його наглядач над Одесою – Труханов, який був представником групи наїздів і бандитів, якими він керував якийсь час. Вони домовляються з АП, вибирають цього сепаратиста і ватника, колишнього бандита мером Одеси, і після цього практично привласнюють «Привоз» – там був незаконний контракт», – наголосив політик. 
За його словами, було висунуто підозру директорам, людям Галантерника і Труханова.
«І почалася істерика. Ми підняли кілька справ щодо дорожніх тендерів Труханова, щодо фальсифікацій виборів. Четверта справа була щодо академії Ківалова. Ми вперше за 20 років ініціювали податкову перевірку в академії Ківалова», – підкреслив Сакварелідзе. 
Крім того, він зауважив, що тоді паралельно тривала війна в ГПУ. 
Нагадаємо, 29 березня поточного року Верховна Рада України затвердила рішення про відставку одіозного глави ГПУ Віктора Шокіна, який перед цим встигнув звільнити свого заступник Давида Сакварелідзе, з яким у нього довго тривав конфлікт.

Коментарi

Коментарiв