Україна показала зуби Кремлю – політтехнолог про ракетні навчання України

222
Політконсультант, президент Фонду національних стратегій Тарас Березовець пояснив, чому ракетні навчання ЗСУ так налякали російську владу. 

Як нагадав Березовець, російська влада кричала про те, що Україна збирається проводити обстріл Автономної Республіки Крим. 
«Що ж так налякало російське керівництво? Істерична реакція міністерства оборони РФ у зв’язку із запланованими Україною на 1-2 грудня стрільбами в районі Автономної Республіки Крим прораховувалася Радою національної безпеки і оборони України ще кілька місяців тому. Нагадаю, що 24 листопада 2016 року Україна видала НОТАМ (авіаційне повідомлення) про активування небезпечних зон в повітряному просторі у зв’язку з планованими 1 і 2 грудня 2016 року ракетними стрільбами», – зауважив у своєму Facebook політтехнолог. 
«Україна попередила РФ про проведення ракетних стрільб над українською територією, тимчасово окупованою Росією. Чи має Україна право проводити військові навчання на своїй суверенній території? Безумовно, так», – наголосив експерт.
Також він нагадав, що очільник Ради Національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов чітко відповів на претензії російського Міноборони: «Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань в «суверенному повітряному просторі Російської Федерації», позбавлена здорового глузду». 
«Україна завжди буде відстоювати принцип своєї територіальної цілісності і непорушності кордонів. Поки ми обмежувалися дипломатичним тиском, санкціями і судовими позовами. Нарешті Україна показала свої зуби в Криму. І це лише початок», – підсумував Березовець. 

Коментарi

Коментарiв