ОБСЄ зафіксувала збільшення порушень «режиму тиші» на Донбасі вдвічі

390
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ оприлюднила звіт щодо ситуації на тимчасово окупованому Донбасі. 

Спостерігачі СММ у Донецькій області зафіксували збільшення кількості випадків порушення «режиму тиші» – близько 310 вибухів у порівнянні з попереднім звітним періодом (150 вибухів).
Відповідно до інформації ОБСЄ, кількість випадків порушення режиму припинення вогню у Луганській області була аналогічною зафіксованій за попередній звітний період, але вибухів (6 проти 25), черг і пострілів  (14 проти понад 100) було менше.
Крім того, представники місії продовжили здійснювати моніторинг ділянок розведення сил і засобів у районах населених пунктах Станиця Луганська, Золоте і Петрівське.
«На всіх трьох ділянках спостерігачі зіткнулися з обмеженням свободи пересування. Протягом звітного періоду на жодній із цих трьох ділянок Місія не зафіксувала ознак подальшого процесу розведення сил і засобів або робіт із розмінування», – ідеться у звіті Організації з безпеки та співробітництва в Європі. 
Із посиланням на медиків у лікарні Горлівки спостерігачі також повідомили, що внаслідок вибуху 34-річний чоловік, який працював у полі поблизу  підконтрольного бойовикам так званої ДНР смт Гольмівський отримав осколкові поранення плечей, спини і грудної клітки. 

Коментарi

Коментарiв