Науковець: Росія програла Україні у черговій піар-війні

268
Проректор «Острозької академії», учений, філософ Петро Кралюк зауважив, що істерика Кремля через ракетні маневри України зіграла злий жарт проти Російської Федерації. 

Кралюк наголосив, що ракетні стрільби в акваторії Чорного моря стали дали кожній зі сторін частку піару, але, врешті-решт, перемогла Україна.
«У цій піар-війні все ж виграла Україна. По-перше, ракетні стрільби викликали справжню істерику в північного сусіда. Хоча, за великим рахунком, вони загроз для Росії не становили. Принаймні ця істерика виглядала не найкращим чином і не думаю, що додала їй іміджевих балів», − зазначив експерт. 
За його словами, в цій ситуації Росія повелася як типовий агресор. Наприклад, чого вартували заяви її керівництва про те, що вона ладна завдати ударів по українських пускових установках. 
«Це могло справити позитивне враження в очах росіян, але аж ніяк в очах міжнародної громадськості. По-друге, своєю агресивною істерикою Росія знову привернула увагу до кримської проблеми. Нарешті, по-третє, Україна, провівши ракетні стрільби, продемонструвала, що здатна захищати свою територію і свій повітряний простір», − пояснив у статті для Радіо Свобода учений. 
Також він підкреслив, що в тому разі,  якщо почнеться широкомасштабна агресія Росії проти Української держави, для російських військ це не буде легка прогулянка: «Росія момент бліцкригу щодо України втратила. Будемо сподіватися – безповоротно». 

Коментарi

Коментарiв