Тука пояснив, що насправді гальмує досягнення миру на Донбасі

193
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука наголосив, що контрабанда різних товарів, що активно триває на окупованій частині Донбасу, серйозно загрожує вирішенню конфлікту в АТО.

За словами Туки, цей процес є вкрай небезпечним не тільки з економічної, але й з військової точки зору.
«Усе починається з перекурів і посиденьок за чаркою горілки. А потім надходить пропозиція – давай заробимо трохи «бабла». А закінчується все звичайним вербуванням», – наголосив в інтерв’ю Апострофу високопосадовець. 
Відповідно, на його думку, люди, залучені до контрабанди, бачать у встановленні миру в регіоні загрозу їхньому бізнесу.  
Крім того, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявив, що частина бойовиків із так званих ДНР і ЛНР нині перебувають у дуже складному моральному стані і вже готові скласти зброю.
«Була в мене така інформація, що в принципі навіть нині теоретично є можливість зсередини підняти там повстання. Але є величезна ймовірність того, що це повстання буде утоплено в крові всім цим мотлохом, який прибув ззовні. І є великі сумніви в тому, що нам вдасться підтримати це повстання зі свого боку», – розповів Тука.

Коментарi

Коментарiв