Приніс гроші у п’яти мішках – Онищенко зізнався, скільки заплатив за депутатство

299
Скандальний нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що 2014 року заплатив 6 мільйонів доларів, аби отримати місце у Верховній Раді України.

Онищенко розповів, що перед виборами 2014 року йому подзвонив «високопоставлений урядовець» і домовився про зустріч зі «своєю людиною»: «Я зустрівся з цією людиною, і вона сказала мені, що я повинен заплатити цю суму, щоб підтримати президента на виборах – 6 мільйонів доларів». 
Скандальний нардеп в інтерв’ю британському виданню The Independent запевнив, що гроші він виплатив у гривнях, тож довелось принести кошти у п’яти або шести мішках.

«Ця звичка була протягом 20 років. Завжди була та ж система. Вони мають владу, у них є податкова адміністрація, у них є генеральний прокурор. Якщо вони хочуть створити проблеми для вас, вони їх створять. Вони можуть знищити вас повністю», – стверджує політик-утікач. 
Також він зазначив, що таким чином хотів захистити свій бізнес.
Нагадаємо, нещодавно Олександр Онищенко, який переховується у Лондоні від українських правоохоронних органів, нібито оприлюднив викривальний компромат на Президента України Петра Порошенка. 

Коментарi

Коментарiв