МЗС прокоментувало заяву Тимошенко про таємні домовленості щодо Донбасу

299
Міністерство закордонних справ України спростувало заяву Юлії Тимошенко про існування таємних домовленостей у рамках Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«МЗС нічого не відомо про існування будь-яких таємних домовленостей у рамках Мінського формату», − наголосила речниця МЗС Мар’яна Беца, відповідаючи на питання агентства Інтерфакс-Україна про нібито існування таємних домовленостей у рамках Мінських домовленостей. 
«Якщо існують якісь таємні домовленості, то і виконуватися вони повинні таємно. А це за визначенням неможливо, оскільки у Мінських домовленостях йдеться про деокупацію Донбасу, про долю мільйонів українців і майбутнє України як держави», − зауважила представниця відомства.
Також вона нагадала, що відкритість Мінського процесу забезпечується активною участю в ньому Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) та її Спеціальної моніторингової місії (СММ).
«Якби існували таємні домовленості, тоді навіщо заявляти про спільну роботу над Дорожньою картою (послідовністю) виконання Мінських домовленостей і констатувати відсутність прогресу в її узгодженні з результатами останніх переговорів міністрів закордонних справ України, ФРН, Франції та РФ у «нормандської форматі» 29 листопада», − підкреслила чиновниця.
Нагадаємо, раніше лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила Президента України Петра Порошенка у підписанні таємних документів у рамках Мінських домовленостей.
«Я думаю, це вибори за будь-яких обставин, прийняття змін до Конституції про особливий статус Донбасу, не припиняючи там війни, і насправді легалізація окупації і замороженого або напівзамороженому конфлікту», − заявила нардеп. 

Коментарi

Коментарiв