Поліція спростувала заяви ЗМІ про загибель шостого полісмена під Києвом

197
Журналіст Костянтин Стогній заявив, що у Броварській лікарні помер шостий поліцейський, травмований під час нічної перестрілки у Княжичах. Проте в поліції вже спростували цю інформацію.

Нагадаємо, 4 грудня у перестрілці під Києвом загинули 5 правоохоронців. Справу розслідуватиме Генеральна прокуратура України. 
«Тільки що «Надзвичайним новинам» повідомили, що в Броварський лікарні помер 6 (!) поліцейський… Немає слів… Виїхали в лікарню», – написав у своєму Facebook Стогній.
Водночас у коментарі Укрінформу керівник прес-служби поліції Київської області Микола Жукович заявив, що інформація про шостого загиблого правоохоронця не відповідає дійсності. Також він підкреслив, що дехто з загиблих поліцейських помер дорогою до лікарні, а дехто – вже у лікарні.
Трагедію прокоментував екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.
«Суспільство зобов’язане захищати своїх захисників. У Грузії ми відстрілювали бандитів, які нападали на громадян і поліцейських, поки не навели жорсткий порядок. В Одесі глава ОУВС Лорткіпанідзе при моїй підтримці дав розпорядження в таких випадках відразу відкривати вогонь, і там поліція в подібній ситуації застрелила кількох злочинців. У цілому ми повинні послідовно провести в Україні політику нульової толерантності до криміналу», – наголосив політик.

Коментарi

Коментарiв