Політтехнолог: Рано чи пізно війна може торкнутися кожного

261
Директор компанії персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications, політтехнолог Тарас Березовець прокоментував перестрілку під Києвом у населеному пункту Княжичі, що сталася 4 грудня. 

За словами Березовця, перестрілка під Києвом показує, що навіть за тисячу кілометрів від зони АТО на мирній території війна забирає життя.
«В умовах, коли на руках у криміналітету виявляється все більше бойової зброї, самі по собі правоохоронні структури за визначенням не можуть впоратися з такими викликами. У всіх країнах, які перемогли організовану злочинність, будь то США 1930-1950-х або Італія 1990-х, поліція і спецслужби опиралися на підтримку суспільства. Тому що це проблема не окремо силових структур, а всіх громадян», – підкреслив у своєму Facebook експерт.
Крім того, він зауважив, що поки це усвідомлення не дійде до українського суспільства – правоохоронці залишатимуться «одним у полі воїном». 
«Загиблі поліцейські і співробітники держохорони до кінця виконали борг і загинули в результаті трагічної випадковості. Ця трагедія не має права стати приводом для брудних політичних розглядів. Що необхідно, так це незалежне розслідування», – резюмував фахівець.
Нагадаємо, розслідування перестрілки між правоохоронцями у населеному Княжичі, внаслідок якої загинули 5 поліцейських, проводитиме Генеральна прокуратура України.

Коментарi

Коментарiв