Історія успіху України продемонструє провал політики Путіна – шведський аналітик

273
Шведський політичний аналітик інституту Маккейна у Вашингтоні Ерік Браттберґ назвав основні напрямки у галузі безпеки Україні, на яких необхідно сконцентруватися в наступні 5 років.

За словами Браттберґа, Україна повинна продовжувати фокусуватись на модернізацію власної армії, на реформах у галузі безпеки. 
«Звичайно, вона потребує підтримки інших країн НАТО, зокрема Сполучених Штатів. А також потрібно не забувати про корупцію, економічне зростання та інші речі. Якщо Україна може справді показати, що хоче бути частиною Заходу, частиною Європи, то, ймовірно, що можна очікувати більшої підтримки з боку США і Заходу. Але варто зауважити, що успішна Україна – це добрий знак для НАТО та США», − наголосив аналітик.
Він зауважив, що якщо Україна може продемонструвати виконання зобов’язань, не тільки модернізуючи галузь безпеки, але й усі інші галузі – політичні та економічні, ось таке повідомлення важливе для США.
«Україна має донести це повідомлення до адміністрації Трампа, що це в інтересах США допомогти Україні. Україна виступає буферною зоною проти путінського впливу в Європі, це важливо для міжнародної системи загалом. Українці мають донести ці речі і до Конгресу, і до інших людей в політичній системі США та НАТО. Союзникам України в США та Європі важливо повторювати це повідомлення, щоб не тільки Україна піднімала ці питання на міжнародному рівні», – висловив думку в ефірі Радіо Свобода експерт.
 
Крім того, він підкреслив, що, «єдине, що може протистояти Путіну, – це успішна Україна».
«Важливо, знову і знову повторювати, що двері відчинені, як до НАТО, так і до ЄС. Тим часом, ЄС має допомогти Україні підготуватись, наголошуючи, що Крим нелегально анексований Росією, що російські дії на Донбасі також нелегальні, тобто продовжуючи тиснути на Росію, підсилюючи санкції», – стверджує фахівець. 
«Допомагаючи Україні проводити реформи, ми йдемо по правильному шляху, роблячи Україну повноцінним членом європейської спільноти. Україна має стати історію успіху, що допоможе довести, що путінська модель неправильна», – підсумував Браттберґ.

Коментарi

Коментарiв