Муженко розповів, звідки слід чекати масштабної агресії Росії

324
Начальник генерального штабу, головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко попередив, що загроза масштабної російської агресії виходить не лише зі Сходу України, а й з Півночі, Південного Заходу та тимчасово окупованого Криму.

«Загроза для України виходить відусюди, де є російські війська. Це не лише Схід. Ми можемо чекати удару від російських угруповань з Півночі, з Південного Заходу і з Півдня, з Криму, де росіяни зосередили суттєві наступальні спроможності», – повідомив у коментарі Укрінформу Муженко.
За його словами, Генеральний штаб реально оцінює ці загрози і прораховує ймовірні сценарії розвитку подій на випадок масштабної російської агресії.
Крім того, він наголосив, що українське військо вже набагато краще, ніж раніше: «Ситуація нині докорінно відрізняється від тієї, що ми мали на початку війни вже майже три роки тому. Бойовий потенціал Збройних Сил незрівнянно вищий, війська навчені і забезпечені, оснащені зброєю і сучасним зв’язком, вони набули реального досвіду бойових дій». 
«Усе це в комплексі робить можливу агресію Російської Федерації безглуздою. Адже агресор понесе величезні втрати і не зможе контролювати території, навіть у випадку певного просування в глибину України. Військові можливості Російської Федерації великі, але не безмежні. З іншого боку, такі втрати політичному керівництву РФ доведеться пояснювати власному народу», – зазначив генерал.

Коментарi

Коментарiв