Порошенко може відправити Авакова у відставку

212
Політолог Руслан Бортнік спрогнозував, що в ситуацію, яка склалася після перестрілки між поліцейськими в Княжичах, може особисто втрутитися Президент України Петро Порошенко.

На думку Бортніка, вина за трагедію під Києвом лежить особисто на главі Міністерства внутрішніх справ України.
Як зауважив у коментарі Апострофу політолог, Порошенко цілком може відправити у відставку Авакова. Він вважає, що у їхніх стосунках є проблеми. За словами експерта, Аваков перебуває на високому посту не тому що він хороший управлінець, а тому, що він є буфером між «БПП» і «Народним Фронтом».
Нагадаємо, у ніч на 4 грудня у селі Княжичі на Київщині у перестрілці загинули п’ятеро правоохоронців.
За словами радника очільника МВС Антона Геращенка, працівники карного розшуку міста отримали оперативну інформацію про пограбування, яке планувала здійснити небезпечна банда грабіжників. Правоохоронці зробили засідку на злочинців. У село виїхали спецпризначенці КОРД, а в одному з будинків розмістилися поліцейські розвідники, які мали слідкувати за ситуацією та дати сигнал на затримання грабіжників.
При цьому в одному з будинків спрацювала сигналізація, і на виклик виїхали працівники ДСО. Вони прийняли поліцейських розвідників за злочинців, і вирішили затримати. В ситуацію втрутилися спецпризначенці з КОРД. У результаті відбулася стрілянина, яка забрала життя п’яти осіб.

Коментарi

Коментарiв