Активіст відкрив таємницю страхів Яценюка під час Майдану

186
Екс-нардеп, голова громадського руху «Сила права» Андрій Сенченко розповів про страхи колишнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка під час Євромайдану. 

За словами Сенченка, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк у лютому 2013 року дуже боявся некерованої реакції учасників Євромайдану на звістку про те, що екіпажі спецпідрозділу ДАІ «Кобра» були зняті з супроводу кортежу, що вивозив із Межигір’я гроші, вкрадені тодішнім президентом України Віктором Януковичем.
«Він реально боявся обурення людей і некерованої реакції. Некерованої з погляду Яценюка і компанії. Я з Яценюком ні про що не радився. Вийшов на сцену Майдану і через мікрофон оголосив людям про це», – розповів у коментарі Обозревателю активіст. 
«Після цього до мене підлетів Яценюк весь у сльозах і шмарклях. Вимагав, щоб я спростував цю інформацію, назвавши її недостовірною. Я запитав: «А чого це раптом?». Тоді люди вийшли на Майдан, бо були обурені поведінкою тієї влади. Це був просто ще один камінчик. У результаті він довго намагався ставити мені умови, але був посланий», – зазначив колишній нардеп.

Коментарi

Коментарiв