СБУ взялася за елітну квартиру нардепа Лещенка

401
Служба безпеки України долучилася до розслідування справи про квартиру народного депутата від «БПП» Сергія Лещенка.

«Дізнався, чим займається СБУ в такий чудовий час, як зараз. Впіймавши всіх шпигунів і посадивши всіх контрабандистів, СБУ… розносить повістки на допит у моїй справі, яка незаконно «розслідується» відділом Дмитра Суса в Управлінні особливо важливих справ Генпрокуратури», − поскаржився у своєму Facebook Лещенко.
Нагадаємо, 27 жовтня 2016 року Генеральна прокуратура України розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою у незаконному збагаченні щодо Лещенка «за результатом розгляду звернення народного депутата Павла Пинзеника». 
19 вересня керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що у придбанні квартири Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення унаслідок взяття безвідсоткової позики в Олени Притули (глави видання «Українська правда»). 
Нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про те, що Лещенко незаконно отримав знижку у розмірі понад 1,8 мільйонів гривень, яку там назвали незаконним подарунком. Крім того, у відомстві заявили, що за таке порушення передбачений штраф і конфіскація цього подарунка.
Після цього Лещенко написав, що заява НАЗК про те, що знижка на купівлю його квартири була надана неправомірно і є брехливою.

Коментарi

Коментарiв