Росія даремно грає у «дружбу» зі США – політолог про $350 млн для України

318
Експерт-міжнародник Ілья Заводовський прокоментував рішення Конгресу США про надання 350 мільйонів доларів на військову допомогу Україні і заборону фінансування РФ і країн, які визнають окупацію Криму.

На думку Заводовського, коли російська влада говорить, що сподівається на адміністрацію Дональда Трампа, то забуває про систему, яка працює у США.
«Питання в тому, що Трамп в першу чергу виграв не на зовнішній риториці, а на внутрішній, мобілізувавши тих, хто рідко ходить на вибори. Завдяки внутрішній полеміці він переміг. У результаті для того, щоб проводити свою внутрішню політику та підтримувати свій рейтинг, Трампу потрібно буде домовлятися з Республіканською партією», – пояснив політолог.
Він зауважив, що республіканці контролюють Сенат, мають уже роками напрацьовану політику, більш агресивну, ніж у демократів. Відповідно, Трампу доведеться віддати зовнішню політику «яструбиному крилу» – республіканцям. Натомість він отримає внутрішню підтримку Сенату. Для нас це вигідно.
«Саме це зараз відбувається. «Яструбів» призначатимуть на ключові посади. Приклад Трампа зіграє ще більш негативну роль для РФ, аніж могло зіграти потенційне президентство Клінтон», – наголосив у коментарі Слову і Ділу фахівець.
Крім того, як він зазначив, слід врахувати те, що дві попередні каденції правили демократи й був певний порядок дій, а зараз ця політика трансформуватиметься.
«У цей період можуть виникати різні ситуації, на яких може зіграти Росія. Однак загальна політика насправді залишатиметься більш проукраїнською, але за умови, що й ми будемо показувати результат і використовувати допомогу США виключно за призначенням», – підсумував Заводовський.

Коментарi

Коментарiв