Кум Путіна заявив, що його хочуть убити

229
Представники руху «Український вибір» заявили, що Печерський районний суд Києва зобов’язав Національну поліцію України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про можливу підготовку вбивства лідера руху кума Президента РФ Владіміра Путіна Віктора Медведчука.

За словами заступника голови громадського руху «Український вибір», народного депутата Василя Німченка, фігурантами справи про нібито підготовку вбивства Медведчука є Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Княжицький.
Відповідно до заяви, 22 лютого 2016 року Медведчуку надійшло повідомлення про те, що 18 лютого 2016 року в Будинку офіцерів відбулася закрита нарада керівників різних організацій, у тому числі керівників «бойового крила Майдану» і тербатальйонів, на якому Левус, Висоцький і Княжицький нібито «наполягали на негайній фізичної ліквідації Медведчука, який представляє загрозу для національно-демократичної України». 
«Людина, яка попередила Віктора Медведчука про небезпеку і підготовку вбивства, зробила це з почуття вдячності за звільнення з полону близьких йому людей, що служить підтвердженням достовірності цієї інформації», – ідеться у повідомленні на сайті «Українського вибору». 
Крім того, у Медведчука стверджують, що починаючи з січня 2014 року «радикальні групи здійснили чотири озброєні напади на офіс громадського руху «Український вибір», а також напади на будинок Медведчука і здійснили підпал його будинку».
«Вищевикладені обставини і події в їх сукупності дають підстави вважати реальною загрозу вчинення злочину, яка може кваліфікуватися за частиною першою статті 14, частини другої статті 115 КК України, а саме – підготовка умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб», – зазначено в матеріалі. 
Екс-заступник глави Служби безпеки України, народний депутат Андрій Левус прокоментував ці звинувачення в своєму Facebook: «Розчарую Медведчука – об таку гадину руки шкода бруднити. Хочу просто його посадити і бажано в камеру до батальйона «Торнадо». З іншого боку хочу нагадати Медведчуку, що всі думки матеріальні і тут не вгадаєш, як спрацює карма. Тому не гнівіть Всесвіт, кайтесь перед людьми, приходьте з визнанням своїх злочинів до прокуратури тоді і карма буде очищена і Торнадо задоволене». 

Коментарi

Коментарiв