«НФ» вимагає від НАБУ і Генпрокуратури знайти замовника «цькування» Яценюка

177
Партія «Народний фронт» вимагає від Національного антикорупційного бюро України та Генеральної прокуратури розслідувати заяви нардепа-втікача Олександра Онищенка та назвати замовника цькування Арсенія Яценюка.

Відповідну заяву зробив лідер фракції цієї партії у Верховній Раді Максим Бурбак, виступаючи з трибуни парламенту в оточенні своїх соратників. За його словами, «Народний фронт» 2,5 роки заявляв про системну дискредитаційну кампанію проти свого лідера Яценюка і уряду, який він очолював. Тепер же видання The Independent оприлюднило заяви Онищенка, який розповів, що високопоставлений державний чиновник просив його організувати і профінансувати наклепницьку кампанію проти колишнього Прем’єр-міністра Яценюка.
«Сьогодні українське суспільство отримало шокуюче підтвердження, як за корупційні гроші в Україні можна міняти уряди, вбивати довіру в легітимних прозахідних керівників на найвищих посадах, за вкрадені у держави кошти обдурювати громадян – замість них вирішувати їхні життя й долю країни», – наголосив Бурбак, додавши, що йдеться «про державний злочин, коли мафія реалізує свої інтереси на найвищих щаблях влади».
Лідер парламентської фракції «НФ» також заявив, що Онищенко «на замовлення організував цькування Яценюка через те, що прем’єр-міністр заважав корупційним злочинам», що щомісячний бюджет на кампанію проти Яценюка складав 3 мільйони доларів – і Онищенко витратив загалом 30 мілйонів доларів, організовуючи протести і оплачуючи публікації у ЗМІ, унаслідок чого рейтинг Яценюка впав.  
«Ми вимагаємо від НАБУ, від Генеральної прокуратури назвати ім’я замовника і виконавців цих брудних технологій. Прошу вважати це офіційним зверненням фракції «Народний фронт» до ГПУ з тим, щоб вони розслідували всі факти, викладені у британській газеті, і щоб вони назвали імена замовників та виконавців», – цитує Українська правда високопосадовця.   

Коментарi

Коментарiв