Зрада Європи: Портніков розповів про невідому сторону війни України з Росією

237
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков прокоментував поразку ультраправого націоналіста Норберта Ґофера на президентських виборах в Австрії. 

Коментуючи підсумки президентських виборів в Австрії Портніков наголосив, що поразка не означає, що Партію Свободи Ґофера треба списувати з рахунків. 
«У будь-якому новому парламенті ультраправі, навіть якщо доб’ються непоганого результату, змушені будуть створювати коаліції з партіями, які дотримуються більш цивілізованого підходу до міжнародних зобов’язань Австрії», − запевнив журналіст.
Також він зауважив, що схожа ситуація склалася і у Франції, де набирають сили проросійські партії. 
«Прикро, звичайно, що російсько-український конфлікт припав якраз на роки, коли серед європейців усе більше тих, хто готовий відмовитися від цінностей, на яких, власне, і базується повоєнна цивілізація Заходу. Хто готовий, як і в 30-і роки минулого століття, голосувати за прихильників авторитарних ідеологій і вірити в нездійсненні обіцянки. Хто може захоплюватися чужою «сильною рукою» – зрозуміло, рівно до того дня, поки танки цієї «сильної руки» не опиняться під власними вікнами захопленого ідіота. Все це Європа вже проходила, все це вже обернулося незліченними жертвами і руйнуванням», − наголосив у статті для Контракти.ua публіцист. 
«Хоча, з іншого боку, може, якби цієї масового відмови Заходу від цінностей не було би – то не було б і самого російсько-українського конфлікту, оскільки не таємниця, що зло посилюється саме тоді, коли слабшає добро», − підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв