Росія не хоче бачити на своїх територіях біженців із Донбасу – ІноЗМІ

185
Видання The Daily Beast оприлюднило статтю про долю нелегальних мігрантів і біженців у Росії. Експерт пояснила, чому в РФ таких людей значно менше, ніж у Європі. 

Єдиною організацією, що надає юридичну допомогу нелегальним мігрантам і біженцям у Москві, є «Громадянське сприяння». Її засновниця Світлана Ганнушкіна висловила думку про те, що РФ просто не бажає бачити таких осіб на своїй території.
«Спробуйте здогадатися, скільки сирійців, що біжать від своєї війни, отримали офіційний статус біженця в Росії. Поки – лише дві особи з майже 10 тисяч. Який сором! За останні два-три роки Росія надала офіційний статус біженця всього 700 людям, і менше 300 із них – біженці з України. Розумієте, суть в тому, що Росія не хоче бачити тут нікого з цих біженців. Ми часто чуємо це від чиновників», – цитує 24 Ганнушкіну.
«Доля українських біженців особливо химерна. Майже мільйон українців бігли від війни на Донбасі. Однак з 1 листопада українські громадяни повинні підкорятися тим же візовим правилам, що і будь-які інші іноземці, які перебувають на території Росії», – ідеться у статті  The Daily Beast. 
Інший адвокат із «Громадського сприяння» Іларіона Васильєва також підкреслила, що Російська Федерація більше не сприймає українців як біженців, хоча міста Донбасу бомблять із усіх боків. 

Коментарi

Коментарiв