США давно тримають на гачку усю українську еліту – політолог

307
Політичний експерт Дмитро Купира прокоментував звинувачення нардепа-втікача Олександра Онищенка на адресу Президента України Петра Порошенка і його заяви про наявність компромату.

За словами Купири, однозначним є той факт, що всю цю ситуацію використовує російська влада через Онищенка.
«У цьому конфлікті є декілька визначальних аспектів. По-перше, вся ситуація – публічний вимір того, як використовує Онищенка Росія у власних цілях. По-друге, висока ймовірність того, що Порошенко дійсно був у справі. «Велику гру» не могли зробити без погодження влади – або влада дурна, або в когось були б проблеми», – висловив думку експерт.
Щоправда, він також вважає, що ця ситуація стане предметом загального ґвалту, поки не можна. Хіба що дійсно з’явиться якась несподівана інформація: «Наше суспільство вже звикло до різноманітних корупційних скандалів. Усі розуміють, що Порошенко є олігархом. Це, можливо, матиме вплив на перспективу, але наразі великого коливання не буде».  
Аналізуючи реакцію США він зазначив, що американська влада навряд чи вживатиме якихось заходів.
«Так званий «гачок» на наших чиновників у США давно є. Наша еліта може ховатися від української правоохоронної системи, але в Америці давно знають про всі їхні зв’язки», – наголосив у коментарі Слову і Ділу експерт.
На цьому тлі він зауважив, що українці та європейці прекрасно розуміють рівень корумпованості, зокрема з огляду на панамські скандали чи офшори. Питання лише до України: коли для нас настане «червона лінія», за якою ми готові вимагати або імпічменту, або перевиборів?
«Це реально наші українські проблеми. Захід може лише спостерігати», – підсумував політолог. 
Нагадаємо, раніше Олександр Онищенко заявив, що передав США компромат на Президента України Петра Порошенка. Нардеп-утікач запевнив, що протягом року він записував свої бесіди з Порошенком на ручний годинник із диктофоном. 

Коментарi

Коментарiв