Дипломат: Дай Бог, Путін із Трампом віддавлять один одному «хвости»

280
Британське видання The Guardian проаналізувало тези про те, що в Європі саме Україна має більше причин, аніж інші держави, боятися нового американського президента. 

Видання зазначило, що нині тривають розмови і про те, що Трамп і Путін можуть укласти «велику угоду» щодо Сирії, а Україну принесуть у жертву цій угоді.
«Усі рвали на собі волосся і бігали, мов божевільні», – наголосив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, описуючи перші дні після перемоги Трампа на виборах.
Також видання нагадує, що адміністрація Барака Обами надавала Україні фінансову допомогу і наклала на Росію санкції, але тепер у Києві бояться, що США кинуть Україну напризволяще.
«Про це говорять всі. Це досить нервовий момент для України», – зауважив неназваний європейський дипломат для кореспондента The Guardian
Проте, як ідеться у статті, в українському уряді покладають надії на те, що оточення Трампа, за традицією американських республіканців, поставиться до Росії жорсткіше. 
«Можливо, новий американський президент привнесе свою зайву емоційність і у зовнішню політику. Ми думаємо, що рано чи пізно Путін і Трамп повіддавлюють один одному хвости», – підкреслив український посадовець.

Коментарi

Коментарiв