Науковець: Путіну дали команду прощатися

130
Професор Державного університету Ілії у Грузії, журналіст Олег Панфілов стверджує, що в оточенні Президента РФ усі вже зрозуміли, що Владімір Путін став програним персонажем.

На думку Панфілова, заява Президента Російської Федерації Владіміра Путіна про бажання успішно закінчити кар’єру свідчить про те, що він перестав бути вигідним у політиці.
«Можливо, у його оточенні люди, які ним керують, (а я давно переконаний, що Путін – це керована фігура), зрозуміли – він уже програний персонаж. Його подальше перебування у Кремлі як політика провокує продовження політики Заходу щодо Росії: продовження санкцій, геополітичне протистояння і конфлікт зі США, який з приходом Трампа, звичайно, не закінчиться», – підкреслив журналіст.
Також він зауважив, що для російського лідера новий президент США Дональд Трамп – дуже незручна фігура. Про це він пише у статті для Обозревателя
«Це видно зі списку кандидатів на ключові посади в уряді США. Деякі вже названі конкретно. Наприклад, новий глава Пентагону. Швидше за все, такі ж «яструби» будуть призначені на главу ЦРУ та інші силові структури. Тому думаю, що Путіну було дано команду починати прощатися», – підсумував Панфілов.

Коментарi

Коментарiв