Російський журналіст: Путін не зможе «успішно завершити кар’єру»

276
Російський журналіст Семен Новопрудський прокоментував заяву Президента РФ Владіміра Путіна про бажання завершити кар’єру. 

Журналіст зауважив, що у цій заяві політичні експерти одразу знайшли натяк на дострокові вибори у Російській Федерації: «І ворожити будуть на те, чи пройдуть президентські вибори достроково, 2017 року (на них несподівано закладені гроші в бюджеті-2017) або в термін, весною 2018 року. Ну і ще на те, чи стане Путін балотуватися вчетверте».
Також Новопрудський наголосив, що для успішного завершення кар’єри, Путіну необхідно іти зараз, оскільки у російській історії є лише один приклад відносно добровільної відставки президента – 1999 року посаду залишив Борис Єльцин. 
«Найкращий для Путіна варіант успішного завершення кар’єри – піти зараз, після закінчення на початку 2018 роки свого третього (з поправкою на фіктивне президентство Медведєва – четвертого) терміну», – підкреслив у статті для НВ публіцист. 
В іншому випадку, за його словами, на Путіна чекає варіант закінчення кар’єри за прикладом таких диктаторів як Кастро або Каддафі: «Дійсно останній шанс. Інакше доведеться вибирати між варіантами закінчення кар’єри Фіделя Кастро і Муаммара Каддафі».

Коментарi

Коментарiв