Ляшко пообіцяв посадити Порошенка «за нової влади»

177
Під час виступу з трибуни ВРУ лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що «за нової влади» буде відкрито кримінальне провадження проти «кримінального угруповання» Президента України Петра Порошенка. 

Відповідну заяву лідер «радикалів» зробив у спічі щодо позиції фракції про необхідність зняття недоторканності з нардепа від Опозиційного блоку Вадима Новинського. Про це інформує Депо.ua.
«Я особисто не вірю жодному слову Луценка, я хочу нагадати пану Луценку справу Бориса Колеснікова, коли він з цієї трибуни переконанував країну, що Колесніков злочин вчинив,  Колесніков понад півроку просидів у тюрмі, потім справу закрили, Луценко перед ним вибачався, якщо не на колінах», – наголосив Ляшко. 
«Хочу нагадати другу справу – мого колеги Сергія Медяника, який три місяці відсидів у тюрмі, після цього Луценко звільнив його і закрив справу за відсутністю складу злочину. А хто відповість за піар генпрокурора? Вироки треба.  Так, при новій владі буде інша справа – про злочинне угрупування на чолі з Порошенком, який через Олександра Онищенка підкупив депутатів і призначив кума генеральним прокурором», – пообіцяв нардеп.
Нагадаємо, 8 грудня перед голосуванням щодо Новинського Генеральний прокурор України Юрій Луценко 20 хвилин обґрунтовував своє подання проти нього, при цьому сам нардеп був у доброму гуморі. 
Пізніше Верховна Рада дала згоду на притягнення олігарха Новинського до кримінальної відповідальності. «За» проголосувало 228 народних обранців. 

Коментарi

Коментарiв