«Плівки Онищенка» не потоплять Порошенка – політолог

225
Політолог Олександра Решмеділова прокоментував появу запису, зробленого нардепом Олександром Онищенком нібито з нардепом Олесем Довгим, який, за словами першого, приїхав із ним домовлятися про припинення кримінального провадження. 

Експерт зауважила, що поки складно сказати, чи матиме якийсь вплив цей аудіозапис, оскільки «коли багаття буде починати тліти, в нього будуть підкидати свіжі дрова». 
«Питання в тому, що вкрай негативна практика в українській політиці повторюється, має певну циклічність. Я говорю про те, що плівки або різні викриття – НЕ нові. Це не перший раз вони відбуваються в нашому суспільстві, а все, що відбувається більше одного раз,у вже не викликає такого ефекту «вау!», − наголосила Решмеділова. 
Вона нагадала, що вже була ситуація з Леонідом Кучмою, були так звані «кольчуги», Гонгадзе, плівки Мельниченка і багато іншого. 
«Динаміка вкрай тривожна. Знову таки, це не перший скандал, що стосується безпосередньо президента. Вже були хвилі «панамагейтів». Як назвати плівки Онищенка? «Онищенкогейтом»? Але резонансність, звичайно ж, є. Наскільки це буде тим каменем, який потопить і без того хиткий кораблик? Я не впевнена, оскільки занадто багато було створено для того, щоб максимально зміцнити вертикаль влади президента», − пояснила в ефірі Голосу Столиці фахівець. 
На цьому тлі вона зазначила, що весь парламент, який максимально себе дискредитував, перебуває під максимальним ударом, оскільки ці плівки дискредитують не тільки Президента, а й усіх фігурантів. 
«Другий момент дуже важливий безпосередньо для Президента – йому потрібно розуміти, що при всіх зусиллях, які він доклав, державний скелет після таких скандалів стає все більш крихким. Сама конструкція ненадійна. І ось цей момент може зіграти найбільш злий жарт безпосередньо з Порошенком», − стверджує політолог.

Коментарi

Коментарiв