Політолог розповіла, навіщо насправді оприлюднили «плівки Онищенка»

162
Політичний експерт Олеся Яхно пояснила, до чого може призвести оприлюднення так званих «плівок Онищенка». 

На думку Яхно, у скандалі з плівками нардепа від «Волі народу» Олександра Онищенка криється спроба дискредитації українського парламенту.
«Коли не вийшло з ідеєю дострокових виборів, вдалось переформатувати урядову коаліцію, то здійснюються кроки, щоб прискорити перевибори. У плівках Онищенка робиться спроба посварити різні фракції коаліції. Я вважаю, що це є головною метою цього скандалу, крім також дискредитації українського парламенту», – запевнила в ефірі Еспресо політолог. 
За її словами, «плівки Онищенка» мають показати громадянам, що в парламенті існує політична корупція. В ширшому сенсі йдеться про дискредитацію України як держави у цілому.
Додамо, раніше народний депутат України Тарас Стецьків у коментарі Газета.ua спрогнозував, що «плівки Онищенка» можуть призвести до масових протестів.
«Суспільство й так підозрює владу й президента в корупції. Але інформації для вибуху в суспільстві не достатньо. Якщо у Міністерстві юстиції США підтвердять отримання плівок, будуть серйозні збурення в Україні – аж до вимоги зміщення цього класу та усунення від влади. Суспільство поки «ковтає» один корупційний скандал за іншим. Накопичує злість і ненависть. Люди не забули офшори Порошенка, «панамський скандал», електронні декларації. У якийсь момент це все вистрілить. Суспільство поквитається з владою», – наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв