Каспаров: Насправді Путіна можна подолати – є дієвий метод

230
Російський опозиціонер, тринадцятий чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров розповів, яким чином можна ослабити Президента РФ Владіміра Путіна. 

Каспаров запевнив, що російські еліти припинять підтримку Путіна, коли він втратить змогу гарантувати їхню особисту безпеку та збереження капіталів за кордоном.
«Якщо вдасться ослабити здатність Путіна впливати на іноземних лідерів та переконувати російські еліти та бюрократію, що він – усесильний, як усередині Росії так і за її межами, це може призвести до його кінця», – цитує Укрінформ російського опозиціонера. 
«Його вплив у Росії ґрунтується не на демократичних інституціях, а на здатності гарантувати усім своїх прибічникам – російським елітам, бюрократії, силам безпеки – недоторканність перед російським законом, незалежно від того, що вони чинять у РФ», – наголосив політик.
Крім того, він зазначив, що Путін Путін також здатний захищати капітали своїх прибічників закордоном. Аби позбавити Путіна цієї можливості, він закликав Канаду якомога швидше ухвалити так званий «список Магнітського», що дозволить накладати санкції на порушників прав людини і корупціонерів.
Нагадаємо, раніше Каспаров заявив, що «єдино можливий сценарій змін у Росії – результат серйозної зовнішньополітичної поразки. Вона не обов’язково має бути воєнною. Після – почнеться розкол еліт РФ. І це все стане причиною краху режиму Путіна».

Коментарi

Коментарiв