Ігор Чудовський: Із Днем корупції!

257
Із днем ​​корупції! Ой вибачте, пропустив слово – «боротьби», а це суттєво міняє справу і сам день! А тепер спробую перелічити всіх, хто «бореться» з корупцією! Президент України – людина, яка на всіх світсько-іноземних тусовках розповідає колегам-президентам про свою боротьбу, отримуючи від колег нові транші на «боротьбу». 
ВРУ представлена ​​цілим комітетом, а може і двома, а то й трьома, які борються з корупцією, виділяючи і перерозподіляючи бюджетні гроші на «боротьбу». 
НАБУ – головний ОРГАН у «боротьбі». Аж цілих 40 справ направлено до суду, тобто за рік існування 700 високооплачуваних детектива виявили 40 корупціонерів! Круто! Собівартість детективів виходить набагато вище негідника-корупціонера. 
МВС через НПУ теж загрузло в боротьбі з корупцією! Гроза вчителів, лікарів браво рапортує про «перемоги» у виявленні корупційних пластів в бюджетних сферах! НАА-еее-декларації, саме ЕБ-декларації, виявили об’єкти корупції і що? Побороли? Затримали? Заарештували? Конфіскували? Ні! Зрозуміли і пробачили!
ГПУ! Мало не забув привітати головних координаторів – Геніальну прокуратуру України, тим більше найгеніальніший із досвідом керівництва МВС зобов’язався все-таки «побороти» корупцію! 
СБУ! Сбушка – найрозумніша. Вона зрозуміла, що якщо не можна побороти, то необхідно очолити! Ось тому, всі головні фінансові потоки течуть через Володимирську, залишаючи там від 10 до 50% кеша з прибутку. Усе? Нікого не забув! Ой! Маса всіляких громадських організацій типу: «комітетів», «асоціацій», «бюро» тощо в «активній» повсякденній боротьбі з корупцією… Нещодавно в ВРУ внесено законопроект про антикорупційний суд! Ще один орган, який прирівняє відсоток борців із корупцією з чисельністю населення України! І ось тоді для нас всіх настане «антикорупційне» щастя!
Р.S… і підуть по країні «антикорупційні» автобуси і трамваї, відкриються «антикорупційні» ресторани, бари і кафе, на вулицях будуть стояти «антикорупційні» повії! Все суспільство стане «антикорупційне». Зі святом, дорогі Антикорупціонери!

Коментарi

Коментарiв