Геращенко: Росія підштовхує Україну визнати «ДНР» і «ЛНР»

305
Заступник очільника Верховної Ради України Ірина Геращенко прокоментувала заяви міністра закордонних справ РФ Сєргєя Лаврова у рамках зустрічі глав МЗС країн Організації з безпеки та співробітництва в Європі. 

«Уважно прочитала всі сьогоднішні заяви Лаврова… Він визнав, що Україна дуже наполегливо і всюди, де тільки може, вимагає звільнити наших громадян у РФ і на окупованих територіях. А потім заявив, що для звільнення заручників потрібно, щоби Київ вів прямі переговори з бойовиками. Мовляв, «тогда всьо у ніх получітся», − наголосила Геращенко. 
«Тактика Москви зрозуміла й очевидна – нас підштовхують і примушують визнати «республіки», при цьому грають на дуже делікатних речах, на заручниках, на їхніх родинах, яких зараз активно й цинічно втягують у ці процеси…», – підкреслила у своєму Facebook віце-спікер ВРУ.
Отож, за її словами, «ми маємо зрадити Україну, визнати бойовиків і неіснуючі «республіки».
«До цього наполегливо підштовхує Москва, шантажуючи безцінним – життям наших громадян, що перебувають у заручниках. У цьому напряму Москва та її маріонетки розробляють усе більш цинічні сценарії», – зазначила високопосадовець. 
Нагадаємо, 9 грудня 2016 року під час прес-конференції у Ґамбурзі міністр закордонних справ Російської Федерації Сєргєй Лавров заявив, що Росія і бойовики, які контролюють Донбас, готові до переговорів про обмін полоненими за формулою «всі на всіх». 

Коментарi

Коментарiв