Віталій Касько: НАБУ зробило цікавий подарунок на день боротьби з корупцією

195
НАБУ зробило цікавий подарунок на день боротьби з корупцією – затримано за підозрою у хабарництві співробітника Генпрокуратури, яка намагалася вплинути на результати ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ, ініційованої НАБУ – https://nabu.gov.ua/…/nabu-ta-sap-vykryly-posadovcya-gpu-na….
Саме кримінальне провадження, у якому була призначена ця ревізія, було внесено до ЄРДР мною як заступником Генпрокурора – куратором Генеральної інспекції ГПУ у січні 2016 року після виходу журналістського розслідування Дмитро Гнап «Щедрий вечір у Генпрокуратурі» – https://www.youtube.com/watch?v=26Ok0sdz0Ds, і направлено для розслідування за підслідністю – у НАБУ.
Нагадаю, що цим журналістським розслідуванням виявлені факти розкрадання у грудні 2015 року 1,8 млн. гривень державних коштів у департаменті матеріально-технічного забезпечення ГПУ з використанням фіктивних та пов’язаних з верхівкою ГПУ компаній.
Сподіваюсь, що НАБУ доведе до кінця ці кримінальні провадження, і не лише виконавці, але й ті, хто давав їм вказівки і розкрадав державні кошти, будуть притягнуті до відповідальності.

Коментарi

Коментарiв