Президент Порошенко перейняв традиції Януковича – нардеп

258
Народний депутат України Єгор Соболєв на тлі відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією прокоментував здобутки вітчизняної влади у цьому процесі.  

«Нині вже ні для кого не секрет, що президент України Петро Порошенко продовжив традиції президента України Януковича. При чому дуже часто з людьми Януковича. Той самий Охендовський є прекрасним і, на жаль, не останнім прикладом», − наголосив в ефірі Радіо Свобода Соболєв, коментуючи рішення Петра Порошенка про нагородження екс-глави ЦВК Михайла Охендовського орденом Ярослава Мудрого 2015 року. 
Щоправда, як зауважив нардеп, усю відповідальність на Порошенка не слід перекладати, оскільки, за його словами, насправді це «дуже добре організована олігархічна корпорація, де люди, які займають посади, дуже часто не є головними». 
«Це основна біда нинішнього парламенту. Насправді на парламенті лежить відповідальність за Конституцію. Розслідувати злочини президента, якщо президент їх коїть. Але абсолютна більшість парламентарів», − підкреслив високопосадовець.
За його словами, в Україні протягом останнього часу відбулося вже дві або три революції, «і кожного разу олігархічна корпорація казала: українці, ви піднялися – добре, давайте проведемо вибори позачергові, і ви виберете нашого кандидата».
«Справжній центр управління олігархії не в Києві. Фірташ, Ахметов – це прекрасні приклади людей, які виросли через бізнес з Росією. Наприклад, той самий Фірташ, який став посередником в угоді «імені Путіна» щодо «РосУкрЕнерго» і перетворився на величезного олігарха вже з власністю в хімії, в металургії, в газі, у дуже багатьох підприємствах», − стверджує нардеп.
«Я впевнений, що він, як кажуть бізнесмени, номінал. І це найстрашніше в нашій історії, що країна управляється олігархами, які управляють більшістю політиків, але самі у свою чергу дуже часто керовані з Росії. Я думаю, що ми маємо тільки 1,6 виключення з усіх наших олігархів, які менше залежать від Кремля, ніж інші», − підсумував Соболєв.

Коментарi

Коментарiв