Політичні вбивства і замахи в Україні стають буденністю – аналітик

292
Політичний аналітик, журналіст, блогер Володимир Макаровський прокоментував заяви про можливе вбивство кума Президента РФ Владіміра Путіна Віктора Медведчука. 

Нагадаємо, 5 грудня на сайті Громадського руху «Український вибір» було опубліковано повідомлення про можливу підготовку вбивства лідера організації Віктора Медведчука. За словами заступника голови громадського руху «Український вибір», народного депутата Василя Німченка, фігурантами справи про нібито підготовку вбивства Медведчука є Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Княжицький. 
На цьому тлі Макаровський наголосив, що сьогодні вирішення питань бізнесу і політики за допомогою фізичного усунення неугодних осіб в Україні стало буденністю. За його словами, заклики до усунення Медведчука не що інше, як спроба політичних конкурентів, зокрема депутатів «Народного фронту» дискредитувати Президента Петра Порошенка в очах світової спільноти.
«Якби це сталося, влада України показала б усьому світу, що вона не хоче виконувати Мінські домовленості і не збираються відновлювати мир на Донбасі. Показали б, що нездатні підтримувати мінімальний правопорядок на території країни», − стверджує аналітик.
За його словами, фізичне усунення Медведчука могло би вирішити всі проблеми прихильників силового вирішення конфлікту на Донбасі.
«Їм потрібно, щоб війна тривала якомога довше, тому що кров’ю, що проливається українцями на сході країни, можна виправдати власні бездарність, некомпетентність, які впевнено ведуть Україну до економічного і суспільного колапсу, до того ж на військовому бюджеті можна відмінно заробити», − зазначив у статті для Кореспондента журналіст.

Коментарi

Коментарiв