Трампа чекає «стіна протидії», якщо він здасть Україну – сенатор

219
Сенатор від Демократичної партії США, член комітету із закордонних справ Кріс Кунс заявив, що обраному президенту США Дональду Трампу доведеться стикнутися з різкою опозицією в Конгресі від обох партій, якщо він спробує укласти угоду з Президентом РФ Владіміром Путіним, що поставить під загрозу суверенітет України і безпеку союзників у Східній Європі.

Кунс наголосив, що він та інші законодавці стурбовані у зв’язку з тим, що Трамп може розпочати спільну американсько-російську кампанію проти бойовиків «Ісламської держави» у Сирії. 
«Я думаю, що ідея про те, що Дональд Трамп може піти на деякі угоди з Путіним, що стосуватимуться України і територіальної цілісності України, (або) країн Балтії і їхнього статусу, стикнеться зі стіною протидії в Конгресі», − зауважив в інтерв’ю Foreign Policy американський високопосадовець.
Як нагадує видання, під час виборчої кампанії Дональд Трамп неодноразово говорив про своє захоплення Путіним як «сильним лідером» і заявляв, що буде відкритим для обговорення домовленості з Кремлем, щоб заручитися підтримкою Росії у боротьбі проти «Ісламської держави». 
Крім того, відповідно до інформації Foreign Policy, деякі республіканці у Конгресі вже попередили, що боротимуться з будь-якими спробами піти на поступки Росії або полегшити санкції, запроваджені проти РФ у зв’язку зі збройною агресією проти України. 

Коментарi

Коментарiв