Кравчук оприлюднив несподіваний план для вирішення війни на Донбасі

267
Перший Президент України Леонід Кравчук назвав несподіваний план для вирішення конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі. 

На думку Кравчука, необхідно зібрати по 5 людей із кожної сторони конфлікту, які є моральними авторитетами і ніколи не були замішані в політиці.
Екс-президент запевнив, що саме такі люди мають сісти за стіл переговорів і підготувати план щодо вирішення проблеми Донбасу та Криму. Про це він заявив у коментарі Обозревателю
«Нехай за стіл переговорів з одного боку сяде 5 високоморальних росіян, які ніколи не були ні замішані в політиці, але є значущими особистостями в країні. Те ж саме і від України», – наголосив політик. 
«Разом вони запропонують план вирішення наболілих питань, а потім покладуть цей план панам Путіну і Порошенку на їх столи», – пояснив перший Президент України. 
«Потрібно завжди шукати вихід із ситуації, не можна через прямоту окремих особистостей втрачати тисячі вбитих людей. Не можна посилати похоронки матерям, дружинам і дітям. Якщо у них є принаймні капля людського і гуманного», – підсумував Леонід Макарович.

Коментарi

Коментарiв