Затягуванням «безвізу» Європа показала свою «щирість» Україні – політолог

300
Політичний експерт Сергій Постоловський прокоментував затвердження ЄС механізму призупинення безвізового режиму, від якого залежить надання Україні «безвізу».

Постоловський зауважив, що затягування надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, а також проблеми з ратифікацією Євросоюзом Угоди про асоціацію показали всю «щирість» Брюсселю. На його думку, ЄС і надалі вигадуватиме то один, то другий, то третій пункти, щоб тягнути з безвізом і повноцінною євроінтеграцією України.
За словами фахівця, причини затягування надання Україні безвізового режиму мають комплексний характер. З одного боку, на це впливає ситуація в самому ЄС. Про це експерт розповів у коментарі 24
На його думку, 2017 року після виборів у ключових країнах зазнає серйозних змін політичний ландшафт ЄС. Зокрема, Прем’єр Італії Маттео Ренці вже подав у відставку, бо програв конституційний референдум. До того ж, невідомо, хто стане президентом у Франції і хто буде новим канцлером Німеччини.
Із іншого боку,  як наголосив політолог, на це впливає і ситуація в самій Україні. За два з половиною роки після Революції гідності корупція не подолана, реформи не проведено, економічний розвиток загальмувався, соціально-економічна ситуація погіршилася, а населення все біднішає.
«Не треба забувати, що від антиросійських санкцій ЄС дуже багато втрачає. В Євросоюзі дивляться, що відбувається в Україні. Пішов третій рік, а жодних яскравих успіхів немає, тільки все погіршується. Тому європейці починають ставити керівництву своїх держав питання: чому ми маємо страждати, коли в Україні нічого не змінюється, брати її до ЄС, якщо вони не демонструють політичної волі до змін?», – підкреслив Постоловський.

Коментарi

Коментарiв