«Плівки Онищенка» − найбільша загроза репутації Порошенка – політтехнолог

197
Політтехнолог Сергій Гайдай прокоментував заяви нардепа-утікача Олександра Онищенка про нібито наявність компромату на Президента України Петра Порошенка. 

«Позиція інформаційного захисту президентської команди слабка, тому що дія типу «я – не я і хата не моя» − неефективна», − висловив думку Гайдай.
За його словами, у Онищенка дійсно є плівки, які будуть поступово з’являтися і «треба буде щось вигадувати»: «У цій ситуації президентська команда буде виглядати реагуючою стороною. А це завжди погано». 
«Моя думка – варіантів гідно вийти з цієї ситуації у Президента немає. Давайте будемо говорити чесно. Я як фахівець з піару, інформації та інше, на відміну від інших обивателів і політиків, не маю ілюзій щодо того, що вся інформаційна гра залежить від умілого гравця. Їх Величність Факти часом є непереборними», − наголосив в інтерв’ю Детектор Медіа експерт. 
Крім того, він зауважив, що нині глава держави діє точно так само, як діяли всі президенти до нього.
«Скажімо так, очолюючи, використовуючи і координуючи політичну корупцію – це ж факт, який не можна приховати. І справа ж не в Онищенко і не в тому, що він говорить, а в тому, що це так і є. І від цього факту піти важко», − стверджує політтехнолог. 
На його думку, унаслідок цієї ситуації існує досить великий ризик імпічменту: «Ситуація підвішена приблизно, я думаю, до лютого, оскільки нині стара адміністрація Обами не буде цієї справи торкатися – для неї це справа минулого».

Коментарi

Коментарiв