Політолог: Путін затіяв небезпечну гру проти Донбасу

209
Політичний аналітик Валентин Краснопьоров прокоментував вимогу очільника МЗС РФ Сєргєя Лаврова до української сторони перейти до прямих переговорів із терористами для вирішення конфлікту на Донбасі.

На думку Краснопьорова, нині у Кремлі роблять ставки, які говорять про те, що в Москві прагнуть напряму домовлятися з Вашингтоном.
«Трамп лише входить у свої повноваження, але в Росії вже готують ґрунт. По-перше, щоб пов’язати сирійське питання з українським. По-друге, коли Лавров каже, що без терористів ми не домовимося, це означає, що РФ планує отримати в цій війні все, що планувала від самого початку», – стверджує політолог.
Він зауважив, що на Донбасі немає терористів – там є підконтрольні російські актори з автоматами і регулярні війська.
«Нині РФ знову починає тиснути, відмовлятися від переговорів, повернення кордонів і буде використовувати складну ситуацію в ЄС та невизначеність Трампа», – наголосив у коментарі Слову і Ділу експерт. 
«Найбільше Росія тиснутиме через Сирію, де вона дуже залучена, де ситуація вкрай складна, й це будуть пов’язувати з Україною. Наскільки Захід піде на це, поки складно сказати. Скоріш за все, не піде. РФ продовжить грати в свою гру з використанням підконтрольних бойовиків, щоб актуалізувати їх у конституційному полі та запустити процес впливу на внутрішню українську політику», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв