Велика Британія визнала Росію стратегічним суперником Заходу

206
Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що західним країнам не слід розглядати Росію як рівноправного партнера.

Відповідну заяву міністр оборони Великої Британії зробив в інтерв’ю BBC.
Цьому коментарю передувала низка призначень, зроблених обраним президентом США Дональдом Трампом, які свідчать про те, що нова адміністрація Сполучених Штатів Америки може налагодити тепліші відносини з Президентом РФ Владіміром Путіним.
Зокрема, очікується, що Трамп призначить на посаду держсекретаря виконавчого директора компанії Exxon Mobil Рекса Тіллерсона і, таким чином, цей важливий пост отримає людина, що має тісні зв’язки з російською владою і навіть нагороджена російським орденом Дружби.
Усе це сильно турбує ряд європейських союзників США, особливо деякі країни Східної Європи.
«Я готовий працювати з новим міністром оборони США Джиеймсом Меттісом, протистояти російській агресії щодо НАТО, знижувати напруженість у відносинах з Москвою, продовжувати, як я вже раніше говорив, співпрацю з Росією з метою врегулювання ситуації в Сирії», − наголосив Феллон. 
«Але це не означає, що ми повинні ставитися до Росії на рівних. Росія – це стратегічний суперник Заходу, і ми повинні усвідомлювати це», − зауважив британський високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв