НАБУ відкрило нові справи щодо е-декларацій українських чиновників

267
Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування семи кримінальних проваджень на підставі аналізу інформації, наведеної в електронних деклараціях українських чиновників. 

Відповідні відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 7-9 грудня 2016 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ
«Два провадження зареєстровані за фактом внесення недостовірних даних народними депутатами. Одне провадження – за фактом незаконного збагачення заступника голови облради», – повідомляє відомство.
Інформація про ще чотири кримінальні провадження до ЄРДР внесена за фактом незаконного збагачення та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій трьома суддями: стосовно двох суддів детективи Бюро розслідують скоєння злочину, передбаченого ч.2. ст. 368-2 Кримінального кодексу України, третій суддя фігурує у двох провадженнях, відкритих за фактами незаконного збагачення та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій.
Таким чином, загальна кількість проваджень, зареєстрованих детективами бюро за результатами аналізу е-декларацій сягнула 10.
У НАБУ нагадали, що 17 листопада цього року було зареєстровано перші три кримінальні провадження за фактами незаконного збагачення на підставі аналізу відомостей, наведених у е-деклараціях. Два провадження відкрито стосовно народних депутатів України і одне – представника судової гілки влади. Досудове розслідування у цих провадженнях триває.

Коментарi

Коментарiв