Американський науковець: як Україні будувати відносини з владою Трампа

157
Асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House Джеймс Шерр розповів, як Україні слід будувати відносини з новою адміністрацією Дональда Трампа у США. 

За словами Шерра, нині Україні у відносинах з новою адміністрацією Трампа потрібно дуже уважно спостерігати за розвитком подій, оскільки поки не відомо, якою насправді буде зовнішня політика нового президента США, адже він дуже непослідовний.
«Трамп – не проект Росії. Звичайно, це перший післявоєнний президент США, який говорить, що те, що відбувається в Європі, прямо нас не стосується, тому навіщо потрібно на цьому фокусуватися», – наголосив в інтерв’ю Ліга.net експерт. 
У той же час, як він зауважив, Трамп відданий повномасштабному відродженню американських військових сил, модернізації ядерних сил і поширення впливу США на ринку енергоносіїв. На цьому тлі упевнено можна сказати, що це не те, чого хоче Путін.
«Нещодавно Трамп зробив деякі призначення у майбутній адміністрації. Частина призначених – це люди, які вірять дуже твердо в російсько-американську сердечну згоду, наприклад, радник з національної безпеки Майкл Флінн, інша частина – люди, які бачать у Росії американського супротивника, і хочуть щось зробити з цим», – підкреслив фахівець. 
«Таким чином, потрібно дивитися, яку форму прийме нова адміністрація США. Україні потрібно ідентифікувати – хто можливий друг, потім потрібно навчитися взаємодіяти з цими людьми. Україна повинна розуміти, що правила, які були прийняті у минулому, не обов’язково будуть діяти тепер. Україна повинна прийняти нові правила і навчитися їх використовувати на свою користь», – резюмував Шерр.

Коментарi

Коментарiв