Політолог пояснив, як підняти імідж України, не витративши ні копійки

205
Політичний експерт Євген Магда наголосив, що підняття іміджу України є нині дуже важливим питанням. До того ж, за його словами, на це не обов’язково витрачати купу коштів. 

«Питання іміджу України і просування позитивного образу за кордоном лишається актуальним. Я далекий від захвату капіталізацією бренду Україна, а пропоную достатньо прості заходи, що не потребують від державного бюджету величезних витрат», − наголосив у своєму Facebook Магда.
По-перше, за його словами, ідеться про інформаційну кампанію, яка рекламує поширення українського прапору всюди, «де наші громадяни бувають у відрядженнях, туристичних поїздках, на навчанні – прапорець України на вікні, стійці готелю, синьо-жовта стрічка у популярному місці (БЕЗ хуліганства)».
«Українське крокує світом: побачили український товар у магазині за кордоном, побачили, як злітає «Мрія» або їде містом КРАЗ чи ЗАЗ – сфотографуйте і поширте у соцмережах із відповідним тегом», − розповів про другий аспект політолог.
«Дізнайся про Україну. Невже жоден наш мільйонер НЕ спроможний призначити 10, 20 стипендій для тих, хто вивчає Україну за кордоном???», – підкреслив експерт.
За його словами, імовірно, найпростіше  (після запровадження безвізового режиму з ЄС): сфотографуватися з ровесником, колегою, знайомим і поширити фото з тегом «Україна та ЄС – назустріч один одному».
«Мої пропозиції прості й не потребують багато грошей для втілення. Закликаю інших подумати та запропонувати, адже ми самі повинні створювати імідж нашої держави», − підсумував Магда.

Коментарi

Коментарiв