У «Батьківщині» заговорили про ймовірне виключення Савченко з фракції

192
Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила, що збирає фракцію, на засіданні якої можуть зокрема розглянути і питання про виключення з її лав народного депутата України Надії Савченко.

За словами Тимошенко, Савченко не координує свої дії з «Батьківщиною», вона не радиться і не говорить, що планує робити. Очільниця політсили наголосила, що Савченко внесли першим номером у список партії на виборах, але після того, як Надію визволили з російського полону, їхня місія вже виконана.
«Наша місія завершена – Надія вільна людина і вона може планувати своє життя і свою політичну діяльність так, як вважає за потрібне у неї з партією Батьківщина нічого спільного немає», – підкреслила в ефірі одного з українських телеканалів лідерка «Батьківщини». 
Крім того, вона підтвердила, що планує скликати засідання фракції, під час якого, ймовірно,  і розглядатимуть питання про виключення Савченко. На питання журналістів про те, чи можливий варіант виключення Савченко із фракції, Тимошенко відповіла: «Я зараз можу дуже чітко сказати, що ми прийняли рішення зібрати фракцію, послухати Надію, обговорити це питання і після цього прийняти рішення».
Пізніше сама Савченко прокоментувала цю заяву Тимошенко.
«Дякую Юлії Володимирівні, вона все доступно пояснила. Я дійсно не координую свої робочі поїздки, свої дії з партією «Батьківщина», я залишаюсь у фракції «Батьківщина», ми з ними проводимо одну роботу у Верховній Раді України і багато поглядів у нас збігається», – наголосила нардеп.

Коментарi

Коментарiв