Кравчук заявив про неспроможність «Мінська» врятувати Україну

212
Перший Президент України Леонід Кравчук розповів, чому розчарувався у Мінському процесі і чи зможе він вирішити проблему на Донбасі.

Леонід Макарович зауважив, що Мінський переговорний процес щодо врегулюванню ситуації на Донбасі дуже складний, і він не вирішить головне питання – збереження територіальної цілісності України.
«Мінський процес надто складний. Те ж саме можу сказати і про зустрічі в «нормандському форматі». Я поки не прочитав жодного рішення, яке вони б прийняли. Виходить так, що говорять-говорять десь у Франції, а потім чую, що якісь рішення приймалися вже в Мінську і підписується якийсь протокол», – наголосив Кравчук. 
«Це дуже складна формула і схема. Тому Мінський процес не вирішить головне питання – територіальної цілісності і суверенітету, і недоторканності кордонів України. Не вирішить», – спрогнозував у коментарі Обозревателю перший Президент України.
Нагадаємо, раніше Кравчук назвав несподіваний план для вирішення конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі. На його думку, необхідно зібрати по 5 людей із кожної сторони конфлікту, які є моральними авторитетами і ніколи не були замішані в політиці. Екс-президент запевнив, що саме такі люди мають сісти за стіл переговорів і підготувати план щодо вирішення проблеми Донбасу та Криму.

Коментарi

Коментарiв