Савченко отримала дуже непорядну роль у плані Кремля – політтехнолог

211
Політтехнолог Тарас Березовець висловив думку, що зустріч народного депутата України Надії Савченко з ватажками так званих ДНР і ЛНР фактично є зрадою Батьківщини. 

За словами Березовця, ця зустріч свідчить про те, що саме Савченко має стати людиною, якій вдасться домовитися про обмін полоненими.
«Зустріч пройшла таємно, спеціально заради неї в білоруську столицю прибули ватажки «ДНР/ЛНР» – усе це наштовхує на думку, що мова йде про реалізацію кремлівського плану, в якому українській льотчиці відведена вкрай непорядна роль», – зауважив у статті для НВ експерт. 
«Судячи з вчинків Савченко, можна зробити висновок, що план полягає у тому, щоб підключити родичів утримуваних на території окупованого Донбасу українців для тиску на владу», – наголосив політтехнолог.
Крім того, він стверджує, що, відповідно до плану Кремля, Савченко має отримати карт-бланш на звільнення українських заручників з рук терористів. Вона повинна виступити таким собі «лицарем на білому коні» – мовляв, вона змогла звільнити заручників, а офіційна влада – ні.
«Тепер зрозуміло, чому Росія зірвала обмін заручників; чому переговори, які вела українська дипломатія, не увінчалися успіхом, оскільки, судячи з усього, саме Савченко повинна виступити людиною, якій вдасться домовитися», – стверджує Березовець.
Також він спрогнозував, що уже найближчим часом або Савченко сама поїде на Донбас, або лідери бойовиків заявлять, що досягли домовленостей і готові до обміну, а основна заслуга в цьому, за їхніми словами належатиме саме Савченко.
«Звичайно, вона не є агентом ФСБ або інших російських спецслужб, але, з огляду на її малограмотність, російські спецслужби могли «промити» льотчиці мізки, «відформатувавши» їх. На мою думку, СБУ має порушити кримінальну справу, з льотчиці повинна бути знята депутатська недоторканність, а також видана постанова про її затримання і арешт», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв