Посол ЄС: Безвізовий режим для України працюватиме через кілька місяців.

215
13 грудня надзвичайний і повноважний Посол, очільник представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі заявив, що безвізовий режим для української сторони запрацює вже через кілька місяців.  

«Європейська влада ухвалила рішення, що через кілька місяців громадяни України зможуть подорожувати до країн ЄС без віз. Це рішення вже було прийнято. Є згода всіх 28 країн ЄС. Безвізовий режим набуде чинності через кілька місяців. Я не можу назвати точну дату, але мовиться тільки про юридичні формальності всередині Європейського Союзу», – цитує УНІАН Мінґареллі.
Крім того, він підкреслив, що нині значна частина положень Угоди про асоціацію ЄС з Україною уже впроваджується: «27 країн вже ратифікували Угоду про асоціацію. Зараз нідерландська влада спілкується з лідерами Європейського Союзу, щоб знайти рішення, як ми це називаємо, голландських труднощів». 
На думку Посла, на цьому тижні компроміс з урядом Нідерландів буде знайдений.
«Ми впевнені, що на цьому тижні, наступні 2-3 дні, рішення буде знайдено. Рішення, яке, з одного боку, повністю збереже нинішній зміст Угоди про асоціацію, а з іншого боку – також візьме до уваги ті питання, щодо яких висловили стурбованість громадяни Нідерландів», – зауважив дипломат. 
«Нам ще невідомо, які умови були виставлені. Але ви можете бути впевнені, що 27 країн- членів Європейського Союзу, які ратифікували Угоду про асоціацію, не погодяться на те, щоб розмити нинішні положення», – наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв