Зрада скасовується? ЗМІ оприлюднили нові подробиці зустрічі Савченко з бойовиками

165
ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що народний депутат України Надія Савченко перед скандальною зустріччю з ватажками терористів Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким зустрічалася з радником глави СБУ Юрієм Тандітом.

Про це пише Дзеркало тижня, посилаючись на два непов’язаних між собою джерела в Адміністрації Президента і Службі безпеки України. 
Крім того, зазначено, що у переговорах з бойовиками також брав участь близький до кума Президента РФ Владіміра Путіна Віктора Медведчука керівник ГО «Офіцерський корпус» Володимир Рубан, який займається звільненням заручників.
За словами джерел видання, перша зустріч Савченко з Тандітом відбулася 6 грудня, в цей же день Рубан зустрічався з керівником центру АТО з пошуку і звільнення заручників, полковником СБУ Юрієм Качановим.
7 грудня Савченко і Рубан зустрічалися з ватажками бойовиків, а наступного дня після повернення з Мінська, Савченко знову зустрілася з Тандітом.
Нагадаємо, сам Тандіт раніше заявив, що Савченко не повідомляла СБУ про плани щодо цієї зустрічі. ЗМІ припускають, що українська влада намагається залучити Савченко до переговорів щодо врегулювання конфлікту в Донбасі, але приховує це.
«Під час переговорів Савченко та Рубана з бойовиками мова йшла не стільки про звільнення заручників, скільки про шляхи врегулювання конфлікту Донбасі. Акцент був зроблений на політичний процес», – підкреслили співрозмовники видання. 
Нагадаємо, нещодавно у Мінську Надія Савченко зустрічалась із ватажками так званих ЛНР і ДНР, де сторони нібито обговорювали питання звільнення заручників. 

Коментарi

Коментарiв