Ігор Луценко: Про відставку Авакова

274
ІЗ ПРИВОДУ ВІДСТАВКИ АВАКОВА
Шановний колега Ігор Мосійчук висловлює сумніви, що проект відповідної постанови буде взагалі розглянуто профільним комітетом 21 грудня.
Пан Ігор аргументує це тим, що у секретаріаті комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності нічого про це не знають, попередній порядок денний на 21 число ще не сформовано.
У зв’язку з цим я змушений розкрити деякі подробиці, звідки ця інформація з’явилася, і чому їй все ж варто довіряти.
Останні декілька тижнів, на прохання представників Автомайдану, я веду переговори з різними політиками з приводу їх ставлення до відставки міністра внутрішніх справ. 
Зокрема, це стосується і нашої фракції. Одним із ключових моментів, звісно, є розгляд профільним комітетом відповідних постанов про відставку Авакова з його посади. Ці постанови було зареєстровано достатньо давно, і включено до порядку денного, тому є уже усі підстави їх розглянути. 
Отож, за підсумками вчорашньої розмови з Андрієм Кожем’якіним, депутатом фракції «Батьківщини», котрий очолює комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я маю від нього усі гарантії, що це питання буде розглянуто.
Моя впевненість ґрунтується не стільки на величезному суспільному запиті щодо оцінки дій Авакова на своєму посту, скільки на двох цілком парламентсько-політичних факторах. По-перше, я довіряю Кожем’якіну – з мого досвіду, ця людина дуже прискіпливо ставиться до своєї репутації. Цього, в принципі, було б достатньо, але є ще один фактор – це загальна політична воля усієї фракції «Батьківщини». Батьківщина такий крок підтримує!
Я впевнений, фракція зможе проголосувати і підтримати постанову, як тільки вона буде внесена в зал (а за це треба буде ще дуже енергійно поборотися).
Отож, я впевнений, що 21 числа комітету буде запропонований саме такий порядок денний, і підстав для якихось сумнівів наразі не вбачаю. Що вже вирішить комітет – питання до членів самого комітету. Отож, пораджу громадськості провести роботу з тими депутатами, котрі входять до цього парламентського органу. 
 
Прохання донести до тих, хто не схильний сидіти, склавши руки на клавіатурі.
Джерело: Ігор Луценко

Коментарi

Коментарiв